Aspendos Işık Plaza No:140 A Muratpaşa/ANTALYA
Ülkü Fırına Hoşgeldiniz!
Yeni sitemizin test yayını başlamıştır... Ürünlere Gözat

Kurumsal Satış

Ülkü Fırın'da Kurumsal Satış

Antalya'da köklü geçmişi ve lezzet garantisiyle hizmet veren Ülkü Fırın olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz enfes ürünlerle kurumsal ihtiyaçlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız. İş yerinizin her türlü etkinlik ve özel günlerinde, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışanlarınızın doğum günlerinde alacakları nefis pastalarla onların özel günlerini daha da anlamlı kılabilir, Bayram, Yılbaşı ya da Kandil gibi özel günlerde çalışanlarınıza veya müşterilerinize hediye edebileceğiniz leziz ve şık ürünlerimizle onları mutlu edebilirsiniz. Ülkü Fırın olarak katılacağınız fuarlarda ihtiyaç duyduğunuz ikram ürünlerini özenle hazırlıyor, iş toplantılarınız ve seminerleriniz için özel lunch box seçeneklerimizle hizmet veriyoruz. Ayrıca firmanıza özel olarak hazırlayacağımız hediyeler ve daha birçok konuda Ülkü Fırın Kurumsal Satış Ekibi, beklentilerinizi en üst seviyede karşılamak için yanınızda.

Ülkü Fırın olarak kurumsal satış hizmetlerimizle Antalya'daki firmaların güvenilir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, sizin ve firmanızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için buradayız. Bizimle çalışarak kurumsal etkinliklerinizi ve özel günlerinizi daha özel hale getirebilir, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Ülkü Fırın Kurumsal Satış Ekibi olarak, sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve siparişlerinizi vermek için bizimle iletişime geçin.


Kurumsal çözümler için ; 
0242 312 74 74 - 0532 689 13 33
siparis@ulkufirin.com        

PASTA
İşyerinizde yapacağınız kutlamarın vazgeçilmez
pastalarımız ile sizlerleyiz.

ÇİKOLATA
Bayramlarda, yeni yıl yada özel müşteri ziyaretlerinizde 
sunabileceğiniz enfes çikolatalar..

KANDİL SİMİDİ
Kandillerde personelinize yada müşterilerinize hediye
edeceğiniz çıtır çıtır kandil simitleri.Sepete Ekle